Wiczlino dla Orkiestry!

Wiczlino dla Orkiestry!
30. Finał WOŚP w sztabie ZSO8 (#6408)

NIEDZIELA, 30 STYCZNIA 2022 O 09:00 – 15:00 UTC+01

Niecałe 30 dni dzieli nas od 30. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy! ❤️ Wiczlino gra z Orkiestrą już trzeci rok z rzędu, a tym razem, dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci! 👀
❤️ Bądźcie z nami w ostatnią niedzielę stycznia w sztabie ZSO8! ❤️
👉 na ulicach Gdyni i Chwarzna-Wiczlina naszych sztabowych wolontariuszy szukajcie w godzinach 9:00-15:00!
👉 w budynku “białej” szkoły (przy ul. Wiczlińskiej 50A) zapraszamy do punktu informacyjnego Fundacja DKMS, gdzie możecie dopytać o wszystkie szczegóły i w kilka minut zarejestrować się w bazie dawców szpiku!
👉 przygotowaliśmy także ograniczone ilościowo produkty i gadżety do “kupienia” (całość wpłat wrzucamy od razu do puszki sztabowej!) związane z Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 8 w Gdyni Microsoft Showcase School i WOŚP
📣 Ale to jeszcze nie wszystko! W tym roku nasza puszka sztabowa wyruszy w dzielnicę jeszcze przed dniem finału, co oznacza, że już niedługo w jednym z Wiczlińskich lokali usługowych będziecie mogli wesprzeć tegoroczną zbiórkę! Więcej szczegółów wkrótce!